Θέση εργασίας για βοηθό βιβλιοθηκονόμου

Η βιβλιοθήκη Blegen της Αμερικάνικης σχολής κλασικών σπουδών στην Αθήνα προσκαλεί όσους ενδιαφέορνται να υποβάλλουν αιτήσεις για τη θέση του βοηθού βιβλιοθηκονόμου για τη βιβλιοθήκη Carl W. Blegen στην Αθήνα.<

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης και ο μισθός ανάλογος με την εμπειρία. Μπορείτε να στείλετε γράμμα με την αίτηση, το βιογραφικό σημείωμα και τρεις συστατικές επιστολές στην κα Karen M. Bohrer, υπεύθυνη της βιλιοθήκης, στη διεύθυνση:

Αμερικάνικη σχολή κλασικών σπουδών στην Αθήνα
οδός Σουηδίας 54 10676 Αθήνα

Ο έλεγχος των αιτήσεων θα ξεκινήσει στις 22 Νοεμβρίου και θα συνεχιστεί μέχρι να καλυφθεί η θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε τη διεύθυνση http://www.ascsa.edu.gr/index.php/about/position#AsstLibrarian